as_02.png

KONSTRAVIMO

fazė

Šiame etape sukuriami pagrindiniai dizaino ištekliai, elementai, kuriuos naudosite savo vizuale ir turinyje.

Šiame etapo be galo svarbu ne tik forma, kaip atrodysite, bet ir turinys, kaip kalbėsitės su savo auditorija. Jei Jūs neturite papildomo specialisto šalia, galite ne pilnai išpildyti savo prekės ženklo potencialą ir prarasti rinkos dalį vien dėl teisingos žinutės konstravimo įgūdžių trūkumo. Sukūriau Jums įrankius, palengvinančius šiuos turinio formavimo procesus.

specialistais

DARBAS SU

Dažnai dizaineris nesigilina į duodamą tekstą, nes šis darbas yra už jo kompetencijų ribų. Jo užduotis tinkamai sukomponuoti vaizdą ir tekstą su antraštėm, kad viskas būtų aiškiai įskaitoma ir “nuskanuojama” slenkant puslapiu žemyn, remiantis kognityviniais tyrimais ir žiniom.

Turinio formavimo klausimais Jūs galite kreiptis į SEO specialistus, copywriter’ius, komunikacijos trenerius. Jei turite galimybę, kreipkitės į visus tris. Visi šie specialistai labai vienas su kitu susiję, bet atstovauja skirtingas kompetencijas. SEO specialistas kurdamas tekstus orentuotas į raktažodžius, copywriter’is į sklandžią, aiškią, gražią tekstinę kalbą, o komunikacijos treneris į esminę prekės ženklo pozicionavimo žinutę ir išskirtinumą.

Šioje fazėje labai svarbi fotografo rolė, nes jis iliustruoja jūsų istoriją ir pagrindinę žinutę, formuodami ryšį. Dažnai nuotrauka  palieka pirmą kliento įspūdį. Fotografija ypatingai svarbu vedant Instagram profilį. 

Jūsų prekės ženklo fotografo misija padėti jums sukurti emociją, pabrėžiant jūsų autentiškumą ir išskirtinumą. Kai konkuruojate su panašiomis įmonėmis, jūsų prekės ženklo įvaizdžiai gali būti standarto laužytojai, patraukiantys idealių klientų dėmesį. Verslo savininkai konkuruoja ne tik rinkoje, bet ir dėl nepaprastai trumpo auditorijos dėmesio. Vaizdai, kuriuose yra jūsų besišypsantis veidas, greičiausiai bus įsimenamas labiau nei tekstas, nes jis sukuria emociją. Atsimenate? Parduodam ne produktą gražiai nufotografuotą, bet emociją, o emociją kuria tik Jūsų veidas.

DARBAS

savarankiškai

RESURSAI

Pagrindinės žinutės formavimas

Balso tono nustatymas

Internetinės svetainės turinio konstravimo pagalbinė medžiaga

Fotosesijos paruošiamieji darbai

ATSISIŲSKITE