about.jpg

BALTOJE SPALVOJE ĮŽVELGIU 50 ATSPALVIŲ

A2.jpg

APIE

mane

Mano gyvenime kūryba, dėkingumas ir lyderystė yra labai svarbios temos. Kūryba yra mano varomoji jėga gyventi, dėkingumas yra mano įrankis praktikuoti pozityvumą, o lyderystė tarnauti žmonėms.

"Lyderystės esmė yra ne tai, kaip aukštai mes pakylame patys, bet kiek padedame pažengti kitiems"

John C. Maxwell

Mane įkvėpęs pastorius

15 metų kaupiau patirtį, kad šiandien ja pasidalinčiau su Jumis. Mano žinios, kompetencijos ir suvokimas apie dizainą atėjo iš patirties ir dabar virsta į asmens prekės ženklo kūrėjos pavidalą. Ši saviraiškos forma geriausiai atspindi mane, nes tokiu būdu galiu būt naudingiausia Jums.

KOKS MANO

išskirtinumas?

Man rūpi ne tik Jūsų įvaizdis, bet ir kaip jausitės "naujais bateliais";

Mąstau, kaip dideli brendai mąsto;

Mėgstu kūrybinę tvarką, dėl to remiuosi sistema ir metodika;

Vizualu pasakoju istorijas ir kuriu emocijas.

"Kuriant brendo ID, man svarbiausia asmenybės tapatumas su prekės ženklu.

Dėl to, Jūs turite būti komposais, rodančiais kelią ir kryptį."

Su-meile,-Vilma-white-low-res.png

KODĖL

aš?

Mano stiprioji pusė yra gebėjimas suformuoti asmenybės istoriją vaizdais. Rezultatą matau, kaip baigtinį paveikslą, kuriame nėra jokios pabirėjusios detalės.

as3.png

aha, kodėl?

Daug metų dirbdama žaidimų ir kino industrijoje, būdama personažo dizainere, įgijau heroizmo ir lyderystės formavimo įgūdžių. Tai buvo pirma pažintis su asmens įvaizdžio formavimo koncepcija, kurioje slypėjo istorinis paveldas ir šalies identitetas. Žinių bagažą papildė reklamos kūrimo patirtis maketuojant banerius, plakatus. Taip aš išmokau sukurti vaizdą su viena aiškia žinute auditorijai. Trokštu, pasitelkus šias kompetencijas, kurti Jums pasitikėjimo vertą asmens prekės ženklą.

Nuotrauka man yra kaip paveikslas, pasakojanti Jūsų vertybes, arba kaip plakatas sakantis aiškią žinutę. Visos šios įžvalgos kyla iš mano klasikinės ir skaitmeninės patirties. Esu baigusi tapybos ir molbertinės restauracijos bakalauro studijas Vilnaius Dailės akademijoje ir nors esu nepraktikuojanti dailininkė, turiu tikslą "tapyti" Jūsų asmens prekės ženklo vaizdą, DIGITAL dizaino kontekste.

Su-meile,-Vilma-black-high-res.png